JĘZYK POLSKI

Zofia Bilska - 1b, 1c, 1e gimnazjum, 3c gimnazjum, I A liceum

Renata Borowiak - gimnazjum, II D, III D liceum, II AB (gr. hum.) liceum

Lidia Gapińska - gimnazjum, II AB (gr. polit.), II E liceum, III A liceum

Anna Januszkiewicz - gimnazjum i liceum

Justyna Jaworska - 1j gimnazjum, 2e gimnazjum3b, 3f gimnazjum, I BC liceum, III B liceum

Katarzyna Michałowska - 2b, 2f gimnazjum, I D liceum, II AB (gr. hum.) liceum, II C liceum

Ewa Piotrowska - gimnazjum

Hanna Szeląg - gimnazjum

Beata Zioła - gimnazjum, liceum

 

JĘZYK ANGIELSKI

Guzal Bałdyga - gimnazjum i liceum

Agnieszka Dobierska - gimnazjum i liceum

Ewa Grzelak - gimnazjum i liceum

Agnieszka Gumiela-Pająkowska - gimnazjum, liceum

Katarzyna Kaczorowska - liceum

Monika Kucharczyk - gimnazjum

Dorota Marcyniuk - gimnazjum

Magdalena Orłowska - gimnazjum i liceum

Ewa Rajek - gimnazjum i liceum

Marta Zaborowska - gimnazjum i liceum

 

JĘZYK NIEMIECKI

Katarzyna Dezor - gimnazjum, liceum

Lucyna Wilk - gimnazjum i liceum

Barbara Kania - gimnazjum

Monika Kucharczyk - gimnazjum

Justyna Potaczek - gimnazjum i liceum

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

Agnieszka Dudziak-Szukała - gimnazjum i liceum (kl. dwujęzyczne), liceum (kl. niedwujęzyczne)

Arleta Kaźmierczakgimnazjum i liceum (kl. dwujęzyczne)

Magdalena Koprak-Tadeuszewska - gimnazjum (kl. dwujęzyczne), liceum (kl. niedwujęzyczne)

Piotr Przystanowiczgimnazjum i liceum (kl. dwujęzyczne), liceum (kl. niedwujęzyczne)

Małgorzata Rudnicka-Barangimnazjum i liceum (kl. dwujęzyczne), liceum (kl. niedwujęzyczne)

 

MATEMATYKA

Małgorzata Dolata - gimnazjum, liceum

Barbara Gąsiorowska - gimnazjum

Magdalena Jassem - liceum

Marek Kordus - liceum

Katarzyna Lorek-Woźniak - gimnazjum

Izabela Łukawska - liceum

Renata Nowakowska - gimnazjum

Beata Piłka - gimnazjum

Beata Daria Sobótka - gimnazjum, liceum

Jolanta Stankowska - gimnazjum

 

HISTORIA

Tomasz Bieryłło - gimnazjum

Danuta Jankowiak - liceum

Agnieszka Karbowa - gimnazjum

Małgorzata Wierszuła - gimazjum

Alicja Woźniak - gimnazjum i liceum

 

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

Danuta Jankowiak - liceum

Alicja Woźniak - liceum

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Agnieszka Karbowa - gimnazjum i liceum

Tomasz Bieryłło - gimnazjum, liceum

 

GEOGRAFIA

Arletta Foremska - 1d, 1i, 1k gimnazjum, 2a, 2b, 2c, 2e, 2f, 2h gimnazjum, 2g gimnazjum, I A, IBC, I D, I E liceum, II D, II E liceum, III D, III E liceum

Kalina Grochocka - gimnazjum

Arleta Mrug-Knychała - 1f, 1g, 1j gimnazjum, 2a, 2b, 2c, 2e, 2f, 2h gimnazjum, 3d gimnazjumI A, IBC, I D, I E liceumII D, II E liceumIII D, III E liceum

 

KRAJOZNAWSTWO

Arletta Foremska - liceum

Arleta Mrug-Knychała - liceum

 

PRZYRODA (WĄTEK GEOGRAFIA)

Arleta Mrug-Knychała - liceum

 

BIOLOGIA

Róża Andrzejczak - gimnazjum i liceum

Anna Kwaśniak - gimnazjum

Teresa Tomaszewska-Kupczyk - I A, IBC, I D, I E liceum, II C liceum

 

EKSPERYMENT W BIOLOGII

Róża Andrzejczak - liceum

 

PRZYRODA (WĄTEK BIOLOGIA)

Róża Andrzejczak - liceum

 

FIZYKA

Małgorzata Gogler - gimnazjum, I E liceum, II AB (gr. polit.) liceum, II C, III C liceum

Wojciech Kaczmarek - gimnazjum i liceum

 

PRZYRODA (WĄTEK FIZYKA)

Małgorzata Gogler - liceum

 

CHEMIA

Anna Barłóg - gimnazjum, I BC liceum, III C liceum

Aleksandra Kabacińska - gimnazjum, I A, I D, I E liceum, II C liceum

Jolanta Łodyga - 1a, 1c, 1f, 1j, 1k gimnazjum, 2a, 2c, 2e, 2g gimnazjum, klasy trzecie gimnazjum

 

PRZYRODA (WĄTEK CHEMIA)

Anna Barłóg - klasy drugie liceum, III A liceum

 

CHEMIA DOŚWIADCZALNA

Anna Barłóg - liceum

 

INFORMATYKA

Beata Piłka - gimnazjum

Jerzy Sabiniewicz - gimnazjum, klasy pierwsze liceum, II AB (gr. polit.), III B liceum

Katarzyna Woźnica - gimnazjum

ALGORYTMIKA

Jerzy Sabiniewicz - liceum

 

FILOZOFIA

Paweł Nowak - liceum

 

WIEDZA O KULTURZE

Ewa Piotrowska - liceum

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Elżbieta Cieślicka - gimnazjum

Kalina Grochocka - gimnazjum

Krzysztof Kmieciak - liceum

 

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Arletta Foremska - liceum

Hanna Grzegorzewska - liceum

Małgorzata Hernik - liceum

 

EKONOMIA W PRAKTYCE

Hanna Grzegorzewska - liceum

 

GEOGRAFIA HISZPANII

José Carlos García González - liceum

 

HISTORIA HISZPANII

José Carlos García González - liceum

 

LITERATURA HISZPAŃSKA

Lucila González Alfaya - gimnazjum i liceum

 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE (MUZYKA)

Magdalena Winiarska-Jarosławska - gimnazjum

 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE (PLASTYKA)

Katarzyna Lubelskagimnazjum

Magdalena Winiarska-Jarosławskagimnazjum

 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE (TEATR)

Hanna Szeląggimnazjum

 

MUZYKA

Magdalena Winiarska-Jarosławskagimnazjum

 

PLASTYKA

Katarzyna Lubelskagimnazjum

Magdalena Winiarska-Jarosławskagimnazjum

 

ZAJĘCIA TECHNICZNE

Katarzyna Lubelskagimnazjum

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Paweł Chęciński - gimnazjum i liceum

Elżbieta Cieślicka - gimnazjum

Tomasz Draszkiewiczgimnazjum i liceum

Maciej Galubagimnazjum i liceum

Dariusz Gruchotgimnazjum i liceum

Hanna Grzegorzewska - liceum

Małgorzata Hernik - gimnazjum

Arkadiusz Piechowiak - gimnazjum

Katarzyna Szydłowskagimnazjum i liceum

Zbigniew Woźniak - gimnazjum