Opublikowano 6 listopada 2018 r.

Zwycięzcy konkursu na film pt. „My widzimy to tak – czym jest dla Ciebie Internet?” otrzymali nagrody od firmy INEA.

31 października wyróżnieni uczniowie klas informatycznych gimnazjum udali się do firmy INEA na uroczyste wręczenie nagród. Z naszej szkoły zwyciężyły 3 zespoły w składzie:
1. Mateusz Słowiński (3d)
2. Gabriela Najdek (3c), Maria Augustynowicz (3c)
3. Tomasz Melski (3c), Jan Eichstaedt (3c), Jakub Laskowski (3d), Franciszek Bartkowiak (3c), Miłosz Roszyk (3c) i Stanisław Łapaj (3c).

Uczniowie wygrali warsztaty w cyklu 10 zajęć z robotyki i programowania przeprowadzane przez firmę GO4Robot. Każdy uczestnik uzyskał dyplom, nagrody, poczęstunek oraz możliwość zwiedzenia firmy od podszewki. Na uroczystym rozdaniu nagród obecny był zastępca Prezydenta Miasta Poznania – p. Mariusz Wiśniewski, który podkreślił, że warto wspierać takie inicjatywy i konkursy, aby młodzież mogła pracować w tych zawodach, które są oczekiwane na rynku pracy. Zdjęcia z uroczystej gali możecie obejrzeć TUTAJ.
Zwycięzcom gratulujemy sukcesów, a wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Beata Piłka