Opublikowano 22 marca 2019 r.

To była już jedenasta edycja szkolnego Talent Show. Coroczna impreza przyciąga wielu, którzy chcą pokazać światu swoje pasje i talenty. Jak zwykle poziom był bardzo wysoki – członkowie jury mieli niezmiernie trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Był śpiew, taniec, granie na instrumentach, taniec poi, rockowe granie, rapowanie... Uczestnicy mocno się angażowali w występy. Za sceną było mnóstwo pozytywnych emocji, wspierania się nawzajem i gratulacji po ukończonych pokazach. Poza konkursem imprezę uświetniły: pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Jakuba Konowalczyka z kl. 3b wraz z partnerką, występy zwyciężczyń poprzednich edycji imprezy, czyli Martyny Jaworskiej z kl. I E w układzie gimnastyki artystycznej oraz śpiewającego występu Klaudii Stelmasiak z kl. II A. Także z ciepłym przyjęciem ze strony publiczności spotkały się występy naszych najmłodszych uczniów – klas 1a, 1b i 2a. Przed wieloma dziećmi to były pierwsze występy przed tak dużą publicznością. Mamy nadzieję, że temat tegorocznej imprezy – „Żyj kreatywnie” – zachęci wielu do rozwijania swoich pasji i kreowania swojego życia w pozytywny sposób.

Nagrodzeni w tym roku:

I miejsce – Michał Jeleniewski (I E)
II miejsce – Michał Tomański (I E)
III miejsce – Julia Belter (8b)
Wyróżnienie – Zespół „ReveTahw” w składzie: Jakub Rajman (3b), Bartosz Bisior (III E), Jakub Dardas (II E), Piotr Szymończyk (II D), Michał Tomański (I E), Patryk Balicki (III BC)
Wyróżnienie – Michał Michalak (II B)

Wyróżnienie (kategoria najmłodszych uczniów):
Duet – Zuza Resler i Gabrysia Mielczak (2a)
Duet – Ola Wójcik i Olga Anholcer (4a)

Wyróżnienie dla klas:
Klasa 1a
Klasa 1b
Klasa 2a

Zapraszamy do galerii. Za zdjęcia dziękujemy p. dyrektor Małgorzacie Hernik oraz Jagodzie Milczewskiej z klasy I E.

AKG