Informujemy, że w czasie wakacji sekretariat szkoły jest czynny w godzinach 8:00-15:00.

Opublikowano 30 maja 2019 r.

Dzień Rodziny - 16 maja
Uczniowie klasy 2a przedstawili zaproszonym rodzicom program artystyczny z okazji Dni Mamy i Taty. Zaśpiewali piosenki „Familijny blues” i „Kocham cię, Mamo”. Pięknie wyrecytowali wiersze: „Najważniejsza jest rodzina”, „Najczerwieńszy kubek” oraz „Mój tato”. Wręczyli też rodzicom własnoręcznie wykonane kolorowe laurki z życzeniami, kwiatki i samodzielnie namalowane portrety mam.

Wycieczka do Ogrodu Botanicznego - 21 maja
Uczniowie klasy 2a z wychowawcą udali się na wycieczkę edukacyjną do Ogrodu Botanicznego. Dzieci zapoznały się z regulaminem, planem i historią powstania ogrodu. W trakcie zwiedzania najbardziej zaciekawiły wszystkich uczestników alpinarium (z roślinnością i skałami górskimi wszystkich kontynentów świata), pawilon dydaktyczny, kolekcje roślin ozdobnych i przepiękny bogaty drzewostan oraz ogromny głaz narzutowy (130 ton), a także piękne parkowe rzeźby i liczne stawy. Na koniec wszyscy uczniowie opracowali test wiadomości z odbytej wycieczki.