Informujemy, że w czasie wakacji sekretariat szkoły jest czynny w godzinach 8:00-15:00.

Opublikowano 4 czerwca 2019 r.

Kochani! Piątkową akcję dla Kuby można podsumować jednym słowem: CZAD! Frekwencja dopisała i przekroczyła oczekiwania! Kto był, ten wie, że to była wspaniała impreza, a to dlatego, że wiele osób włączyło się w przygotowania i pomagało w trakcie koncertu. Zaangażowało się wielu naszych uczniów, ich rodzice, absolwenci, ludzie nie związani ze szkołą oraz nauczyciele!
W imieniu organizatorów DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy włożyli choćby odrobinę trudu w to, aby akcja się udała. Każdy wie, ile mógł pomóc i pomógł tyle, ile mógł.
Po przeliczeniu pieniędzy, okazało się, że zebraliśmy 10.168 zł! Jesteście niesamowici! Razem możemy więcej!
Mama Kuby prosiła o przekazanie szczerych podziękowań dla tych, którzy zaangażowali się w organizację, przyszli na koncert, wrzucili pieniądze do puszki. Widać, że w tej niełatwej sytuacji dało jej to sporo siły i wsparcia. Trzymamy kciuki za leczenie Kuby! No i do usłyszenia na następnym CZADZIE.
Kilka obrazków z piątku (fot. M. Hernik) znajdziecie w naszej galerii.

PM