Informujemy, że w czasie wakacji sekretariat szkoły jest czynny w godzinach 8:00-15:00.

Opublikowano 15 czerwca 2019 r.

Po kilku miesiącach prac, zakończyliśmy tworzenie nowej przestrzeni służącej nauce i wypoczynkowi. W wasze ręce oddajemy stół do piłkarzyków, nowe stoliki i pufy i liczymy, że wspólnie o nie zadbamy. Jednocześnie oddajemy do użytku nowy regał do bookcrossingu, a kanapy zyskują nowy design. Stworzenie tego miejsca było możliwe dzięki uzyskaniu wsparcia od Miasta Poznania w wysokości 2000 zł z konkursu "Fundusz Samorządów Uczniowskich". Ten projekt za nami, ale jesienią startuje kolejna edycja wspomnianego konkursu i liczymy na wasze pomysły. Jeśli macie pomysły na inicjatywy, czy elementy przestrzeni szkolnej, piszcie do nas na naszym fanpage'u: Samorząd Uczniowski XVII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.
Co więcej, piszcie, jeśli macie rośliny, które zajmują wam zbyt dużo miejsca, lub wam z nimi nie po drodze. W Kąciku znajdziemy dla nich miejsce!

SU