Informujemy, że w czasie wakacji sekretariat szkoły jest czynny w godzinach 8:00-15:00.

Opublikowano 17 czerwca 2019 r.

Gospodarstwo pszczelarskie „Miody Suszka” było celem ostatniej wycieczki klasy 1a w tym roku szkolnym. Uczniowie zobaczyli jak wygląda pasieka. Na krótką chwilę zamienili się w prawdziwych pszczelarzy. Z bliska mogli zobaczyć życie w ulu i posmakować miodu prosto z ramek z ula. Kto odważniejszy mógł do ręki wziąć królową. A takich nie brakowało. Uczniowie prześledzili proces wydobywania miodu z ramek, mieli okazję spróbować, jak smakuje miód z maliną, kakao, pomarańczą i cynamonem. Najbardziej wszystkim zasmakował miód z kakao. Wiedza uczniów na temat życia pszczół została nagrodzona słodkimi, miodowymi prezentami.